Kierunki

Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych

to propozycja dla KAŻDEGO , kto chce uzyskać wymarzone  wykształcenie gimnazjalne, a które z różnych przyczyn było poza zasięgiem .

i zrobić ufff mam to wreszcie za sobą

Teraz wykształcenie przestało być postrzegane jako podstawa zatrudnienia przez pół  życia.

Coraz częściej osoby podejmują naukę właśnie po to, by móc uniezależnić się,

mieć lepsze szanse przy zatrudnieniu , a także być przydatnym dla własnej rodziny.

Dać nadzieję na lepszy los......

Na zajęciach w naszym gimnazjum panuje miła i rodzinna atmosfera, która w sposób pozytywny oddziaływuje na każdego młodego człowieka .

W naszej szkole zawsze można liczyć na wyrozumiałość i kompetencje nauczycieli, a także na dopytywanie się ,,Co z Tobą  ?" w przypadku nieobecności na zajęciach .

Nasi nauczyciele są fajni , ciekawie prowadzą lekcje ,martwią się ,kiedy są  nieobecności na ich zajęciach. Dopingują i sekundują w nauce i egzaminach semestralnych.

Gimnazjum to szkoła, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia gimnazjalnego, co pozwala na dalsze kontynuowanie nauki  też w naszych szkołach ponadgimnazjanych tj.

liceach, technikach bądź szkołach zawodowych.

Zapraszamy każdego , kto ma 18+ , a także osoby, które ukończyły 16 lat - a nie mają   z różnych przyczyn możliwości dokończenia dotychczasowej szkoły.

Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych kształci w systemie zaocznym.

Zajęcia odbywają się 2 razy w miesiącu

WYSTARTUJ         TERAZ

W LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej - w związku z czym szkoła wydaje świadectwa państwowe