Witamy na stronie Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

NAUKA BEZ CZESNEGO - okazja w lutym 2019r.

Drogi przyszły słuchaczu

podejmij decyzję , która przyspieszy radość i finansowe

bezpieczeństwo

My widzimy potrzebę rynkową w zawodzie :

* Higienistka stomatologiczna - 2 lata ,forma stacjonarna ( NFZ wymaga, obecności  przy lekarzu dentyście)

Technik sterylizacji medycznej - 1 rok, forma zaoczna ( praca spokojna i dokładna ,daje elastyczność  umiejetności medycznych też dla opiekunek medycznych ) ZAWÓD  ZA DARMO

* Opiekun medyczny - 1 rok, forma zaoczna (poszukiwany zawód czy tu ,czy w UE przy  braku pielęgniarek) ZAWÓD ZA DARMO

Więcej informacji w zakładce KIERUNKI .

ZAPRASZAMY JUŻ TERAZ- ZAJĘCIA OD LUTEGO

ZAJĘCIA W PIĄTKI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD GODZINY 16.00

W SOBOTY OD GODZINY 8.00

W NIEDZIELE  OD 8.00

W naszej szkole staramy się jak najlepiej dopasować zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego Słuchacza. Chcemy, aby wiedza była aktualna i przekazywana w sposób ciekawy więc zatrudniani są najlepsi nauczyciele -praktycy.

Serdecznie zapraszamy do wyboru kierunku i rozszerzenia swoich umiejetności zawodowych.

Mamy bardzo dobrą zdawalność egzaminów zawodowych oraz

Życzliwych ,wspierających i praktyków jako nauczycieli :-)

Cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę

poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem