Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

UWAGA przyszły Słuchaczu

1. zainteresuj się programem Dobry Start jako dofinansowanie do szkoły do 20r.ż

2. wykształcenie średnie - dużo zmienia

nie czekaj i nie odkładaj

od września  2019r.  jest szansa na zdobycie

wykształcenia średniego  jeszcze w 3-letnim liceum !!!

serdecznie zapraszamy :

- do 1 klasy -po Gimnazjum i po nieukończonej szkole: 1 LO/Technikum

- do 2 klasy - po ZSZ i z przeniesienia ze szkół : LO/Technikum albo ich nieukończenia

- do 3 klasy -z przeniesienia ze szkół: LO/Technikum lub ich nieukończenia

NOWOŚĆ

4- letnie liceum :

- do 1 klasy - po nowej 8 -letniej Szkole Podstawowej,

W naszej szkole łatwiej dojść do upragnionego celu,

razem dojdziemy do uroczystości rozdania świadectw.

Wyróżnia nas życzliwość ,ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i motywacji.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu ludzi młodych i  dorosłych, którzy potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę, zarazić nią i rozszerzyć myślenie .Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Nie ma górnej granicy wiekowej