Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Moi Drodzy

nie czekajcie i nie odkładajcie

od września  2019r.  jest szansa na zdobycie

wykształcenia średniego  jeszcze w 3-letnim liceum !!!

serdecznie zapraszamy :

- do 1 klasy -po Gimnazjum i po nieukończonej 1 LO/Technikum

- do 2 klasy - po ZSZ i z przeniesienia  z LO/Technikum albo ich nieukończenia

- do 3 klasy -z przeniesienia z LO/Technikum lub ich nieukończenia

NOWOŚĆ 4- letni LICEUM :

- do 1 klasy - po 8 letniej Szkole Podstawowej,

W naszej szkole łatwiej dojść do upragnionego celu,

razem dojdziemy do uroczystości rozdania świadectw.

Wyróżnia nas życzliwość ,ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i motywacji.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu ludzi młodych i  dorosłych, którzy potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę, zarazić nią i rozszerzyć myślenie .Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.