Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

UWAGA przyszły słuchaczu !

od lutego 2019r.  jest ostatnia szansa na zdobycie wykształcenia średniego w 3-letnim liceum!

serdecznie zapraszamy :

- na 2 semestr -1 klasy liceum po nieukończonej 1 LO/Technikum

- na 4 semestr - 2 klasy liceum z przeniesienia  z LO/Technikum albo ich nieukończenia

- na 6 semestr -3 klasy liceum  z przeniesienia z LO/Technikum lub ich nieukończenia

W naszej szkole razem dojdziemy do uroczystości rozdania świadectw.

Wyróżnia nas życzliwość ,ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i motywacji.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych.

Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno ukończyli szkołę jak i tym którzy naukę ukończyli już dawno. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Jest czas dojrzewania w zdobywaniu wiedzy i wewnętrzego piękna

Jest czas dzielenia się nim

Jest czas odwagi w drodze .... i łez ... i odwagi ... i łez...i odwagi...

Jest czas dojrzałości w życiu Dziecka Bożego