Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

UWAGA!!!

WAŻNA INFORMACJA DLA  MATURZYSTÓW!!!

1. Nastąpiła zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminu.Sprawdzenie własnych wyników będzie możliwe po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznań.pl za pomocą loginu i hasła, które można odebrać w szkole. Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego możliwe będzie od 3 lipca 2018r.( nie wcześniej)

2. Odbiór świadectw dojrzałości i wyników egzaminu w szkole odbędzie się

3 lipca 2018r.( wtorek) w godz.16.00-17.00

UWAGA przyszły słuchaczu

serdecznie zapraszamy do ukończenia szkoły z nami.

Prowadzimy nabór do :

- 1 klasy liceum po Gimnazjum lub nieukończonej 1 LO/Technikum

- 2 klasy liceum po ZSZ lub z przeniesienia  z LO/Technikum albo ich nieukończenia

- 3 klasy liceum  z przeniesienia z LO/Technikum lub ich nieukończenia

Nauka rozpocznie się od września 2018r.

W naszej szkole razem dojdziemy do uroczystości rozdania świadectw.

Wyróżnia nas życzliwość ,ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i motywacji.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych.

Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno ukończyli szkołę jak i tym którzy naukę ukończyli już dawno. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Jest czas dojrzewania w zdobywaniu wiedzy i wewnętrzego piękna

Jest czas dzielenia się nim

Jest czas odwagi w drodze .... i łez ... i odwagi ... i łez...i odwagi...

Jest czas dojrzałości w życiu Dziecka Bożego