Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

UWAGA !!!

Zapraszamy już dzisiaj na rok szkolny 2017 /2018

proponujemy:

LO 3 LATA nauki - po Gimnazjum, 8 - letnia SP

LO 2 LATA nauki - po ZSZ

LO wyższe semestry -  dla uczniów obecnych lub byłych

Liceum, Technikum

Przyjmujemy również na wyższe semestry!!!

NOWOŚĆ

w 1 roku nauki Informatyka w zakresie rozszerzonym

Naszym celem jest by nauka stała się przyjemnością. Wyróżnia nas ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i przyjemności zajęć.

Zajęcia tylko 4 razy w miesiącu ,przez co ma się  czas na życie rodzinne.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych.

Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno ukończyli szkołę jak i tym którzy naukę ukończyli już dawno. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Myśl to

potężny środek do zmiany