Witamy na stronie Prywatnego Gimnazjum w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Zapraszamy już dziś na rok szkoly 2017 r/2018 r do zapisania się do nas do szkoły :

zamiast w  I klasie Gimnazjum będziesz w VII klasie w szkole Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

II klasa , III klasa

U nas:

uwierzysz w Siebie

mamy  mniej godzin lekcyjnych niż w szkole młodzieżowej, więcej godzin matematyki w klasie drugiej i trzeciej

łatwiej opanujesz wymagany materiał lekcyjny

mamy mniejsze klasy

są ciekawi  i życzliwi nauczyciele

z Twoja pomocą ukończysz klasę i będziesz z Siebie dumny

Nasze gimnazjum jest dla osoby, która nie kontynuowała lub przerwała naukę albo ma trudności z jej dokończeniem.

Gimnazjum dla dorosłych daje tę możliwość bez konieczności rezygnowania z pracy zawodowej i codziennych obowiązków i trudności.

Pomagamy ,wspieramy i naciskamy :-) abyś ukończył  tę szkołę.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę  poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem »