Witamy na stronie Prywatnego Gimnazjum w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

UWAGA przyszły Słuchaczu

1. zainteresuj się programem Dobry Start jako dofinansowanie do szkoły do 20r.ż

Serdecznie zapraszamy do szkoły

do:

- 7 klasy szkoły podstawowej - forma zaoczna lub forma stacjonarna + współpraca z OHP

- 8 klasy szkoły podstawowej - forma zaoczna lub forma stacjonarna + współpraca z OHP

albo

- 7 klasa młodzieżowa - połączenie nauki z przysposobieniem do pracy razem z OHP

- 8 klasa młodzieżowa - połączenie nauki z przysposobieniem do pracy razem z OHP

forma zaoczna - nauka 2 /3 razy w miesiącu piątki i soboty

forma stacjonarna - 3 dni  nauki w tygodniu :pon.wt.śr. + 2 dni praca z OHP

forma młodzieżowa - 4 dni nauki w tygodniu + 1 dzień praca z OHP

W tej szkole lekko wchodzisz na wyższy poziom

razem idziemy do celu -do ukończenia szkoły

U nas zmienisz się ,uwierzysz w Siebie, wielopoziomowo wyszlachetniejesz

tutaj będzie łatwiej -mamy  mniej godzin lekcyjnych ,

łatwiej  więc opanujesz wymagany materiał lekcyjny

mamy mniejsze klasy

są ciekawi  i życzliwi nauczyciele

Ty z Rodziną będziesz z Siebie dumny

Pomagamy ,wspieramy i naciskamy :-) abyś ukończył  tę szkołę.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę  poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem »