Witamy na stronie Prywatnego Gimnazjum w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Drodzy Słuchacze!

Zbliża się sesja egzaminacyjna za I semestr mauki w tym roku szkolnym.Życzymy wszystkim słuchaczom powodzenia na egzaminach. Satysfakcją dla Was może być pozytywnie zaliczony semestr. I zawsze wtedy możecie powiedzieć  - DAŁEM RADĘ , CHOĆ NIE BYŁO ŁATWO-

POWODZENIA!!!

UWAGA przyszły Słuchaczu

Serdecznie zapraszamy do szkoły  od lutego 2020

do:

- 8 klasy szkoły podstawowej - forma zaoczna  IV semestr

W tej szkole lekko wchodzisz na wyższy poziom

razem idziemy do celu -do ukończenia szkoły

U nas zmienisz się ,uwierzysz w Siebie, wielopoziomowo wyszlachetniejesz

tutaj będzie łatwiej -mamy  mniej godzin lekcyjnych ,

łatwiej  więc opanujesz wymagany materiał lekcyjny

mamy mniejsze klasy

są ciekawi  i życzliwi nauczyciele

Ty z Rodziną będziesz z Siebie dumny

Pomagamy ,wspieramy i naciskamy :-) abyś ukończył  tę szkołę.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę  poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem »