Witamy na stronie Prywatnego Gimnazjum w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

przyszły słuchaczu

Rozpoczynamy nabór do:

- 7 klasy szkoły podstawowej

- 8 klasy szkoły podstawowej

- 3 klasy gimnazjum

nauka rozpocznie sie od września 2018

zapisz się

a resztę zrobimy razem ,aż do ukończenia szkoły

U nas uwierzysz w Siebie

mamy  mniej godzin lekcyjnych niż w szkole młodzieżowej,

więcej godzin matematyki wyrównującej braki

łatwiej opanujesz wymagany materiał lekcyjny

mamy mniejsze klasy

są ciekawi  i życzliwi nauczyciele

będziesz z Siebie dumny

NAUKA 4 DNI W MIESIĄCU

Nasze gimnazjum jest dla osoby, która nie kontynuowała lub przerwała naukę albo ma trudności z jej dokończeniem.

Gimnazjum dla dorosłych daje tę możliwość bez konieczności rezygnowania z pracy zawodowej i codziennych obowiązków i trudności.

Pomagamy ,wspieramy i naciskamy :-) abyś ukończył  tę szkołę.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę  poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem »